e-mail:


hasło:Zarejestruj się
Zapomniałem hasłaWczytywanie...   

O firmie

Centrum Badań Marketingowych INDICATOR działa od 1990 roku. Należy do firm najdłużej działających na rynku badawczym w Polsce. Jest niezależną firmą prywatną z kapitałem krajowym.

W działalności kierujemy się standardami ESOMAR (European Society for Opinion and Marketing Research). Informacje o naszej firmie publikowane są na łamach ESOMAR DIRECTORY, katalogu prezentującego firmy polecane przez ESOMAR ze względu na gwarancje wysokiej jakości badań marketingowych. CBM INDICATOR jest też sygnatariuszem Programu Kontroli Jakości Pracy Ankieterów.

Zespół CBM INDICATOR to profesjonaliści z zakresu marketingu, metodologii badań, socjologii i ekonomii. Dysponujemy zespołem psychologów i moderatorów zajmujących się badaniami jakościowymi. Posiadamy ośrodek obliczeniowy złożony ze statystyków i informatyków, który zapewnia zaawansowane analizy z badań ilościowych. Dysponujemy własną siecią ankieterską liczącą ponad 700 osób działających w 22 ośrodkach na terenie całego kraju.

Zapraszamy Państwa także na naszą stronę www.indicator.pl
   

Badanie dotyczące oglądania telewizji 9.10.2020
Badanie zostało zakończone.
więcej »
Badanie dotyczące Internetu 28.09.2020
Badanie zostało zakończone.
więcej »
Badanie dotyczące żywności 23.09.2020
Badanie zostało zakończone.
więcej »
Badanie dotyczące telekomunikacji 10.09.2020
Badanie zostało zakończone.
więcej »


Chcesz być powiadamiany o nowych badaniach oraz innych nowościach w InetPanel?
Zostaw nam swój email.Copyright © 2005-2013
Indicator Sp. z o.o.
                    

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.